אתי מלכא

רכזת פנים

קהילת יקרה, לשרותכם ניצב צוות ניפלא המתפעל את מערכות הישוב ביד רמה. כאן תוכלו למצוא כל נושא ומידע הקשור לתחום הלוגיסטי והטכני , קליטת פנים, מידע על עסקים ומקומות השכרה, אישורי תושב, אישורים לרכישת/מכירת בית , מידע על שוק איכרים, עידכון על דיווח תקלות במרחב הציבורי, דיווח על ניקיון  וקבלת מידע כללי על הישוב.

ניקיון ישוב תחום ניקיון הישוב הינו באחריות הישוב , ישנו צוות ניקיון שעובד לפי תוכנית עבודה שבועית וחודשים, הכוללת טיטוא רחובות ופינוי אשפתונים. אנו משתדלים לעבור טיטוא אחת לחודש בכל הישוב, במידה וראיתם מקום שלא נוקה יותר מחודש אתם מוזמנים לפנות למוקד הישוב 2079*. מכולות אשפה מיקום מכולות ופינוי אשפה הינו בתחום אחריות המועצה בלבד. במקרים מסויימים מזכירות הישוב ממליצה למועצה לשנות מיקום, להוסיף/להוציא פחים מאזורים שלא בשימוש. לא תמיד המועצה מקבלת ומיישמת את המלצת הישוב אנו משתדלים לעבוד בשת"פ מלא ולהענות לבקשות הציבור במסגרת האפשר.

להכניס חומר מאתר המועצה

  • קרוונים למגורים

נכון להיום מתגוררות כ 80 משפחות בקראונים בתקוע א' ב' ג' וד'. תחזוקת הקראונים היא באחריות הישוב ועפ"י חוזה שנחתם עם כל משפחה. השרות שאנו נותנים בקראונים הוא כדלקמן: החלפת ציוד מתקלה, דלתות, מנעולים , תיקון נזילות גג, חלונות, צנרת, דרכי גישה לקראון, טיפול בבעיות חשמל (רק לקראונים שברשות הישוב ולא להרחבות). כיום המדיניות היא לא לאכלס משפחות בקראונים שמתפנים, כל קראון שמתפנה נימכר או מועתק לתקוע א' אזור שבו וועד המנהל החליט ליישב לתקופה של עוד 7 שנים לטובת משפחות רווחה ומשפחות שעוברות דרך ועדת חריגים. כמו כן חלק מהקראונים נימכרו לישיב תקוע וחלק הוקצו לטוב מדרשת "רוח נכון".

  • קרוונים למדרשת "רוח נכון"

מדרשת רוח נכון קיבלו קרוונים למגורי התלמידים: קרוון + מגורון בתקוע א', ו-2 קרוונים בתקוע ג'. הקרוונים התפנו לאחר שנים של מגורים ושופצו לטובת המכינה ברמה גבוהה המשתווה לצימר.  

  • בתקוע ישנם שצפים רבים לרווחת הציבור. זמני פעילות בשצפים הם: 08:00-13:00 16:00-20:00 יש לשמור על ניקיון המקום אין להכניס כלבים! לדיווח על תקלות יש לחייג 2079 * אנו מבקשים לכבד את כללי המקום לטובת הכלל ולטובת השכנים הגרים בסמוך לשצפים. בשצפים אנו משקיעים בניקיון ובאיכות המתקנים נודה לכם מאוד אם תעזרו לנו לשמור על רכוש המקום. תושבים המבקשים להקים פארק/פינה  לזכר יקיריהם מוזמנים לפנות בטופס לועדת הנצחות בלינק המצ"ב (צריך להוסיף לינק)

אתי מלכא

זמינה עד השעה 21:00 למעט מקרי חירום

מזכירות תקוע

צור קשר עם מוקד תקוע

בנושא ביטחון, חירום ומפגעים