בית כנסת חיים ועקנין

לימוד פרושי רש"י על פרשת השבוע : עם הרב דוד דהן, אצל חיים טלקר, סולם יעקב 311. פיוטים ובקשות עם כלי זמר : כל מוצאי שבת בשעה שמונה בערב (20:00), מנחה אליהו לוי, בבית הכנסת.

בית כנסת קרליבך

בית כנסת קרליבך בתקוע מונה כ60-70 משפחות מכל גווני הקשת. התפילה בנוסח קרליבך (אשכנז). בית הכנסת פעיל בשבתות וחגים ובימי חול בתפילת שחרית. 

בית כנסת אוהל יעקב יוסף

בית הכנסת שלנו נבנה לזכרם של יוסף איש רן וקובי מנדל ז"ל, ילדי תקוע יקרים ואהובים שנרצחו בואדי של נחל תקוע. לבית הכנסת יש רוח של חיבור והתכנסות של הקהילה וכל דכפין.

בית כנסת ישיבת תקוע

ישיבת תקוע היא ישיבה חסידית ברוחו של מורנו הרב עדין אבן ישראל – שטיינזלץ זצ"ל. הישיבה מעוניינת להצמיח יהודים למדנים, יהודים עובדי השם ויהודים פשוטים הדבקים במסורת אבות מתוך חיות ודבקות. בבית הכנסת מתפללים תלמידי הישיבה והמשפחות הסמוכות אליה.

בית כנסת חב"ד .

בית כנסת חב"ד בתקוע הוקם לפני כ-25 שנה. מתפללים בו חברים מכל העדות ומכל הזרמים. נוסח התפילה ומנהגיו הם על פי מנהג חב"ד. אווירה מאוד משפחתית וחמה, אין מקומות קבועים, גם בחגים, הרבה חיי קהילה שפתוחים לכולם.  בית הכנסת משמש גם לאירועים: בר מצוה / בריתות / אזכרות וכו'.

בית כנסת סוכת דוד

בית כנסת סוכת דוד היה בית הכנסת הראשון שהוקם בתקוע והוא ממוקם בלב השכונה הותיקה.  בבית הכנסת תפילות, שיעורים, תוכניות לילדים בימי החופש ואולם אירועים.