האישה החכמה מתחדשת! בואו לקרוא על כל השינויים

מודעה-אישה-חכמה

קהילה יקרה,

אני שמחה לספר שאחרי עבודה מאומצת שהרגישה אינסופית לפרקים, סוף סוף השקנו השבוע את הגרסה המחודשת של אתר האישה החכמה. בא לי לשתף קצת בתחושות מאחורי הקלעים. 

מאז שנכנסתי לתפקיד רכזת המדיה, לפני כעשרה חודשים, אני שוברת את הראש רבות בשאלה איך להנגיש כמה שיותר טוב את המידע והתוכן הקהילתי לתושבי היישוב, כך שיגיע לכמה שיותר אנשים. וכן, אני שומעת הרבה: "אבל אף אחד לא קורא את התקועיתון!", "האתר של תקוע? מי נכנס לשם?" – תתפלאו, כמה אלפים בחודש!

מחשבה רבה הושקעה בחשיבה על השינויים והתוספות באתר. רצינו להמשיך להפוך אותו לכלי מועיל ופשוט, שיסייע לעשות חיבורים בתוך היישוב ויעזור לתושבים להגיע למידע הרלוונטי שהם מחפשים. אז על מה עבדנו בשבילכם בחודשים האחרונים?

  • התחדשנו בלוח תפילות שמרכז את המניינים השונים בתקוע בימי חול, שבתות וחגים, כולל דפי מידע על בתי הכנסת. תודה לרב אבי ולשלל הגבאים הסבלניים, שהשקיעו מזמנם כדי ללמוד את הממשק ולעדכן את הלוח!
  • התחדשנו בלוח גמ"חים שמרכז את שלל הגמ"חים בתקוע. ב"ה אנחנו יישוב מלא חסד, ואתם מוזמנים לקפוץ ללוח לגלות את כל הדברים שאפשר למצוא כאן. תודה לבת אל ספיבק מוועדת קיימות על עבודת החיפוש! אם הגמ"ח שלכם עוד לא שם, כתבו לנו ונוסיף אותו בשמחה רבה.
  • התחדשנו בארכיון תולדות תקוע, שמספר על ימיו הראשונים של היישוב. בארכיון יש סיפורים, תמונות, סרטונים ומידע. כרגע הארכיון בהרצה עם מעט מידע התחלתי, ואנחנו מקווים עם הזמן להעלות אליו עוד ועוד חומר היסטורי מקומי מרתק. יש לכם סיפור או תמונה בשבילנו? ספרו לנו על זה ונשמח להוסיף! ותודה גדולה לשני סימקוביץ ואלי בירנבאום.
  • התחדשנו בדף בית חדש עם חוויית משתמש משופרת וגישה מהירה ויעילה ללוח האירועים, לעדכונים, למזכירות ועוד ועוד. 
  • מילאנו "חורים" באתר, כל מיני דפים שישבו שוממים בשנה האחרונה וסופסוף עלו לאוויר, כמו הדף של הנוער, של מרכז האמנים, של ארוחות ליולדות ועוד ועוד. 

ומה קורה בגזרת העסקים המקומיים?

  • הוספנו אזור של מבצעים והטבות לתושבי תקוע בעסקים המקומיים.
  • צוות הקהילה וועדת קיימות שואפים להרחיב את לוח העסקים שבאתר כדי להנגיש את המידע על כל נותני השירותים העצמאיים ביישוב – מטפלים, אמנים, בעלי מלאכה, בתי אוכל, ועוד — לחיזוק הכלכלה המקומית והחוסן הקהילתי שלנו. לכן הוחלט לסבסד למינימום האפשרי את הפרסום בלוח העסקים המקומיים וגם לתת שי לחג: חודשיים ראשונים במתנה למצטרפים עד פסח. כיום יש באתר תקוע כ-40 עסקים מקומיים, ויש מקום לעוד הרבה. חבל שאנשים יפספסו אתכם!

ויש עוד דברים שהיו עוד קודם, אבל כדאי להזכיר:

  • כל אחד יכול לפרסם באתר! אתם יכולים להתחבר דרך חשבון הגוגל שלכם ולהעלות פוסטים או אירועים ללוח האירועים. תגיעו כך להרבה אנשים. אנחנו ממליצים!
  • אתר תקוע עובד גם כאפליקציה! כנסו אליו מהטלפון הנייד ולחצו על הקישור: "הוספה למסך הבית".
  • ניתן להירשם להתראות מהאתר! לחצו על כפתור הפעמון בדף הבית. כיום רשומים להתראות כ-600 משתמשים ביישוב, שמקבלים נוטיפיקציה לנייד כשעולה אירוע או עדכון חדש. זו דרך טובה להישאר בעניינים. 

תודה גדולה לאיילת יפרח, האחראית על בניית האתר, וליפעה רגב, רכזת הקהילה, על כל העבודה שמאחורי הקלעים. 

אני מזמינה אתכם בכל לב לבוא לבקר באתר המחודש ולהשתמש בו. זמני סופר, דואר או תפילה, אירועי תרבות, נוער או קהילה, היסטוריה ועתיד – באמת שהכל שם. בואו בואו!

פסח שמח והרבה התחדשות,

רעות גזבר, רכזת מדיה.

כל העדכונים שלהאישה החכמה

כיף שבאת!