קליטה

לעבור לגור בתקוע

ברוכים הבאים לתקוע!

הליך הקבלה והרישום ליישוב מיועד הן לשוכרים והן לרוכשים בית.

ההליך כולל מילוי טופס משולב, פגישת היכרות עם צוות "ברוכים הבאים", והגעה למזכירות בשעות הקבלה לחתימה על טפסים נוספים. כל זאת על מנת שנוכל להכירכם טוב יותר ולהבטיח קבלה נעימה יותר לישוב.

עם התעניינותכם הראשונית ולפני שאתם "מרימים טלפון", אנו מציעים להתחיל את ההיכרות בשיטוט באתר זה. כאן תוכלו לקרוא מידע כללי אודות תקוע, על אירועי התרבות, מוסדות החינוך וחיי הקהילה. פתיחה של ה״תקועיתון״ (השבועון המקומי) תוכל לשקף לכם את השיח הציבורי ואת האווירה ביישוב. אתם יכולים לעלעל גם בכמה גיליונות אחורה בכדי לקבל תמונה שלמה יותר. באתר מתפרסמים אירועים הנערכים ביישוב, אתם מוזמנים להגיע לאחד האירועים המתאימים לכם, זה יכול להיות פעילות שגרתית בספריה, שיעור קבוע, הרצאה או כל פעילות אחרת – בריכה ושהייה בפארק המרכזי, שם תוכלו לפגוש בחודשי הקיץ משפחות עם ילדים קטנים. אם יש לכם מכרים בתקוע תוכלו כמובן להגיע אליהם, לקבל מידע בע"פ ולשאול שאלות. באופן כללי, אנו מציעים להגיע מספר פעמים לתקוע בכדי להעמיק את ההיכרות שלכם עם היישוב ולבדוק את התאמתכם לקהילה שלנו, עוד לפני שאתם מתחילים בהליך הקליטה שידרוש מכם השקעה מסויימת. במקביל אנו מציעים לכם לבדוק אופציות מגורים בתקוע (ע"פ המידע המובא בעמוד המידע למתעניינים) בכדי שתוכלו להתרשם מהמחירים ומהאפשרויות הקיימות. אפשר להיעזר בלוח הדירות הדיגיטלי שלנו או בפרסומים המזדמנים בפייסבוק ובתקועיתון. התקדמות בהליך הקליטה מותנית במציאה עקרונית של אפשרות מגורים בתקוע. בשל ההתעניינות הרבה והגדילה המואצת אנו לא מקיימים "שבתות קליטה" מטעם היישוב. אם יש לכם מכרים/ קרובים בתקוע, מומלץ להגיע לשבת היכרות. למשפחות עם ילדים בגיל בי"ס מומלץ לבקר בביה"ס. לתיאום :02-9962251

עבור שאלות כלליות לגבי מגורים בישוב כגון: מיסים, עלויות, תיבות דואר וכיוצא בזה נא לפנות למזכירות תקוע.

למשפחות עם ילדים המעוניינות לעבור לתקוע בתחילת שנה – על מנת להבטיח את מקומכם במוסדות החינוך, יש ליצור קשר עם אגף החינוך במועצה האזורית גוש עציון בהקדם. במידה והנכם נתקלים בקושי ברישום, ניתן להיעזר ברכז החינוך של תקוע.

אם הגעתם עד פה, זה אומר שבחרתם לגור בתקוע ואנחנו כל כך שמחים שבחרתם בנו. אנו מקווים שהמדבר והיופי האנושי יאיר לכם פנים. מוזמנים למשרדי היישוב על מנת שנפתח לכם כרטיס תושב: בואו עם תעודות זהות, פרטי אשראי לחיוב מיסי יישוב חודשיים, ומשהו כמו 20 דקות לסגור פינות. אם מורכב לכם להגיע, מוזמנים להתקשר ונעשה את כל התהליך מרחוק. 02-6269779 (אם עמוס במשרד ואין מענה, אנא השאירו הודעה- ונחזור אליכם)

עמית מוגהדסי- מזכירת הקליטה והרישום

בכל נושא הקשור לקליטה ורישום

א-ה 8:00-14:00

צור קשר עם מוקד תקוע

בנושא ביטחון, חירום ומפגעים